22 września 2013

Sny miłośniczek shabby - Jeanne d`Arc Living (9/13)

     Tematem wiodącym wydania jest urządzenie pokoju dziennego. Mamy zaproszenie, by zajrzeć do tego typu wnętrz, przygotowanych w stylach: francuskiej elegancji, wiejskiej sielanki, rustykalnej przytulności lub ekscentrycznych dodatków. Każde z nich jest na swój sposób inspirujące, bardzo ciekawe i godne polecenia. 
     Ja jednak szczególnie chciałabym zachęcić do odwiedzenia domu, który spokojnie można nazwać domem ze snów miłośniczek shabby. Podziwiać w nim możemy piękną porcelanę, nostalgiczne przedmioty, koronkowe dodatki, stare meble i inne zaskakujące bibeloty. Subtelnie, oryginalnie, kobieco.
     Co poza tym? Stare i kwiatowe dekoracje. „Przepis” na własnoręczne postarzenie szafy lub wykonanie obrazu z wykorzystaniem tynku strukturalnego. Apetyczne przepisy na potrawy z gruszek i kapusty. Gościć będziemy również w budynku starej szwedzkiej szkoły, pochodzącej z 1939 roku, przerobionej na dom mieszkalny czteroosobowej rodziny. Jej wiejskie, ale niezwykle gustowne urządzenie może stać się inspiracją dla niejednej osoby kochającej przestrzeń, światło i prostotę. 
Zapraszam :))

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza