29 grudnia 2012

Już jest pierwszy magazyn Jeanne d`Arc Living na 2013 rok


    Zapraszamy do lektury najnowszego numeru Magazynu Jeanne d`Arc Living - ekskluzywnego czasopisma firmy duńskiej poświęcongo nowoczesnym trendom w wyposażeniu wnętrz.
     W pierwszym wydaniu na 2013 rok nie mogło zabraknąć prezentacji domów, pełnych cudnych detali w starym stylu. Wszechobecna biel, stare emaliowane i szklane naczynia, przecierane meble, drewniane bibeloty, nostalgiczne dekoracje – jednym słowem shabby chic. Dodajmy do nich magiczne zdjęcia kompozycji kwiatowych i smakowicie wyglądających łakoci, a otrzymamy naprawdę frapującą zawartość czasopisma. Na tym jednak nie koniec.
     Podziwiać możemy także ręcznie wykonane i misternie ozdobione suknie, gorsety, płaszcze, buty z minionych epok (nie tylko ślubne). Bez wątpienia mogą się one stać inspiracją nie tylko dla dzisiejszych projektantów mody. Do ich wykorzystania jako intrygujących dekoracji zachęcają informacje i pomysły dotyczące na przykład tworzenia własnych wieńców ślubnych. Co nieco o kawie. Co nieco o dekoracjach z suszonych kwiatów. Zajrzyj, a w przystępnej cenie, znajdziesz mnóstwo pomysłów na kobiece akcenty w Twoim domu.
Zapraszam :))

2 komentarze:

  1. Szkoda że nie można zajrzeć online;)

    OdpowiedzUsuń
  2. Bardzo dziękuję za ponowne odwiedziny :)) Niestety, magazyn nie jest dostępny w formie elektronicznej, a sądząc po Twoich kulinarnych pasjach i cudnym eksponowaniu przygotowywanych potraw na pewno mógłby być inspirujący.
    Wszystkiego co najlepsze w Nowy Roku :))

    OdpowiedzUsuń