5 lutego 2012

Nasz zimowy debiut blogowy :))

   
     Bellissime - dodatki do wnętrz to sklep internetowy z unikalnymi „perełkami” do domu i ogrodu. Staranna selekcja proponowanych przedmiotów, zaskakujące techniki ich wytwarzania, modny dizajn oraz umiejętność tworzenia kameralnego klimatu - to wyróżniające je cechy. Chcemy podzielić się z Wami zamiłowaniem do wyszukiwania takich właśnie - nastrojowych - cacuszek. Być może dzięki nim wyczarujecie w swoim otoczeniu piękniejszy świat – świat pięknych rzeczy unikalnych. 

     Na blogu będziemy prezentowali produkty proponowane w naszym sklepie internetowym (www.bellissime.pl), aranżacje wykonane przy ich użyciu, pomysły na wykorzystanie i zastosowanie. Mamy nadzieję, że dzięki naszym zdjęciom, wyobraźni, estetyce poczujesz się jak w wymarzonym domu. 


     Jako, że mróz za oknem, a ciepłe promienie słońca bardzo nieśmiało próbują poprawić nasz nastrój - rozpoczynamy od subtelnych bibelocików, których widok przywiedzie na myśl niedawne bożonarodzeniowe spotkania z najbiższymi, otrzymaną od nich moc prezentów, a może nadchodzące - Walentynki.

2 komentarze:

  1. Macie piekne rzeczy:) Zapraszam do odwiedzania www.lovingit.pl:):):)

    OdpowiedzUsuń
  2. Znalazłam wreszcie wystarczajaco dużo czas, by zajrzeć do lovingit. Twoje poczucie etetyki bardzo, ale to bardzo mi odpowiada, dlatego będę zaglądała częsciej. Bardzo dziękuję za odwiedziny u mnie, no i oczywiście .... zapraszam.

    OdpowiedzUsuń